ALIŞ YERİ / MEVKİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
PARA BİRİMİ
DÖNÜŞ YERİ / MEVKİ
DÖNÜŞ TARİHİ / SAATİ
KİRALAMA ŞEKLİ
ÖDEME TİPİ
KİRALAMA SÜRESİ
YILLIK KM
VİTES
YAKIT
  • Hyundai Accent Blue Diesel Automatic
  • Hyundai Accent Blue Diesel Automatic
  • Hyundai Accent Blue Diesel Automatic
  • Hyundai Accent Blue Diesel Automatic
Hyundai Accent Blue Diesel Automatic
Hyundai Accent Blue Diesel Automatic (veya benzeri)

Min. Sürücü Yaşı : 27 / Min. Ehliyet Yılı : 7

x5 x3 Dizel Otomatik Fiyata Dahil Olan Hizmetler Limitsiz Kilometre5 gün ve sonrası kiralamar için geçerlidir. 7/24 Yol YardımGünün her saatinde yol yardım hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ücretsiz Havalimanı Teslimat7/24 Havalimanı Teslim Ücretsiz İlave SürücüSözleşme esnasında belirtilen ekstra sürücü için geçerlidir. 3.Şahıs Mali Sorumluluk Sigortası3.Şahısları Kapsayan kaza sigortası ile teminat altında olursunuz. Muafiyetli Kasko BağışıklığıKaskonun Ödemediği Hasarları Kiralayan Sorumludur.
Motor Hacmi : 1401-1600cc Beygir Gücü : 101-125 BG Yakıt Türü : Otomatik Vites Türü : Dizel Kişi Sayısı : 5 Kişi Sunroof : Yok Bluetooth : Var USB Bağlantı : Var

Antalya Hyundai Accent Blue Otomatik araba kiralamak ister iseniz bu çok kolaydır. Antalya özellik ile yaz aylarında daha kalabalık olan bir şehirdir. Bu şehirde Yazları bunaltıcı sıcak oluyor ve insanlar biraz ferahlamak için denize gitmeyi tercih ediyor. Bunun için aracı olmayan kişiler en iyi yolu araba kiralamak ile çözüyor.  Antalya’da ise bir çok Hyundai Accent Blue Otomatik aracını kiralayan bayi bulunmaktadır. Yani bu aracı kiralamak için Antalya‘da çok yer gezmenize gerek yoktur, çünkü bu aracı kiralayan bir çok bayi ve firma bulunmaktadır. Bu aracın en çok beğenilen tarafı motorunun ve klimasının güçlü olmasıdır. Bu özelliklerin yanı sıra araç 4 silindire sahiptir, 136 hp motor gücü vardır. Ayrıca bu araç önden çekişli bir araçtır ve bagajı da oldukça geniştir.Bu aracın bagajı geniş olduğu için eşya da taşımak mümkündür. Araçta 5 koltuk bulunmaktadır. Küçük bir aile bu arabaya rahatlık ile sığar. 

Antalya havalimanı Hyundai Accent Blue Otomatik Rent A Car gibi yerlerden bu araç rahatlık ile kiralanabilir. Ayrıca bu araçlar sizlere kiralanır iken sorunsuz temiz bir şekilde teslim edilir.  Araçlar sizlere teslim edilmeden önce bakımı yapılır ve sizlere hazır ve temiz bir şekilde verilir. Bu aracın en yararlı özelliklerinden bir tanesi de aracın otomatik vitesli olmasıdır. Bu özellik sizler araç kullanır iken rahat etmenizi sağlar.

Lokasyon Araç Adı Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi İndirim
Henüz sistem de araçlar için kayıtlı bir kampanya bulunmamaktadır.
23.00 / Gün

Aylık Kiralamalarda

22-29 Günlük 15-21 Günlük 8-14 Günlük 4-7 Günlük 2-3 Günlük
24.00 25.00 27.00 29.00 34.00
İLETİŞİM
+90 532 560 8849
top
whatsapp