ALIŞ YERİ / MEVKİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
PARA BİRİMİ
DÖNÜŞ YERİ / MEVKİ
DÖNÜŞ TARİHİ / SAATİ
KİRALAMA ŞEKLİ
ÖDEME TİPİ
KİRALAMA SÜRESİ
YILLIK KM
VİTES
YAKIT

Hakkımızda

Araba Kiralama ve Transfer hizmetlerinde; yılların vermiş olduğu tecrübe ve uzman ekibi ile zengin araç filosuyla, konfor anlayışınızı ön planda tutan Talia Rent A Car, Antalya Araba Kiralama ve transfer ihtiyaçlarınızda her zaman yanınızda.
Antalya Havalimanı 'nda bulunan araç kiralama firmamız, araç kiralama hizmetlerini ilke olarak benimsemiş bir firmadır.
 
Antalya Talia Rent A Car
Kurulduğu günden itibaren yerli ve yabancı müşterilerini ayırt etmeden hizmet sunduğu kişi, kurum ve kuruluşlara son teknolojik yenilikleri kullanarak sürekli kendini geliştiren, uygun fiyata kaliteli hizmet veren, tüm müşterilerinin beden sağlığını ve sürekliliğini düşünen, tam ve zamanında beklentiler doğrultusunda en kusursuzu ulaştıran Antalya'da rent a car hizmeti olarak oto kiralamada marka olmanın yolunda ilerleyen bir firmadır.
Genç ve dinamik yapısı ile müşterilerinin isteklerine anında cevap verebilen firmamız taliarentacar.com sunucuları ile 2009 yılından bugüne kadar Avrupa ve Türkiye'de müşterilerin araç kiralamada ve transfer hizmetlerinde tercih ettiği firmalardandır.
Araba kiralama ve transfer ihtiyaçlarınızda formalitesi az, zamanında teslim hizmetlerimiz için bizi seçin.
Birikmiş iş tecrübemiz size profesyonel iş yaşamınızda gereken bütün donanım ve yardımları sunuyor. Talia Rent A Car sizlere ihtiyaç duyduğunuz her türlü araç kiralama ve transfer hizmetini sağlamaktadır. 
Bedensel ve zihinsel rahatlığınızı ön planda tutan firmamız, sağlığınız ve can güvenliğiniz açısından Talia Rent A Car kaskosu ile sigortalanmış araç filosuna sahiptir.
 
Kalite Politikamız
Profesyonel kadrosu ve güçlü altyapısıyla oto kiralama sektöründe müşterilerine çağdaş sorumluluk anlayışı ile 2009 yılından bu zamana kadar hizmet vermekte olan Talia Rent A Car,
Müşterilerinin;
İhtiyaçlarını karşılamayı,
Beklentilerini tespit etmeyi,
Memnuniyetini sağlamayı,
Hizmetlerinin etkinliğini sürekli artırmayı,
İletişim olanaklarını geliştirmeyi,
Çalışanların huzurlu bir ortamda kendilerini sürekli geliştirebilmelerini sağlamayı, Yasal şartlar ve Mevzuat şartları dahilinde müşteri istek ve ihtiyaçlarını yerine getirmeyi, Kalite Politikası olarak benimsemiştir. 
 
Vizyonumuz
Kısa ve uzun dönemli araç kiralama sektöründe ekonomik karlılık yaratarak müşterilerimizi ve çalışanlarımızı her zaman memnun eden lider bir oto kiralama şirketi olmak. 
 
Misyonumuz
Oto Kiralama Sektöründe Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda rekabetçi , yenilikçi ve kaliteli çözümler sunmak,
Tüm faaliyetlerimizde dürüstlükten ve dayanışmadan ödün vermeden herkese örnek olmak,
Başarmak için en iyi bildiğimiz işe bağlı kalarak, tecrübelerimizi yeni ve özgün fikirlerle zenginleştirerek yolumuza devam etmek.
Her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli hizmet politikasıyla örnek olan firmamız, en iyi hizmeti vermek için çaba sarf etmektedir. Siz değerli müşterilerimizle daha iyi iletişim kurmak ve çözüm bulmaktır. 
Çalışanları ile müşterilerine saygılı bir şirket olarak faaliyet göstererek, güven uyandırırız. Kurumsal sorumluluklarımızın bilincinde, açıklık ve dürüstlük ilkesi çerçevesinde hizmetlerimizi yerine getiririz. İnsan haklarına saygılı ve güvenli bir çalışma ortamı yaratırız. 
 
Değerlerimiz
Müşteri önceliğimizdir.
Mutluluklarını her şeyden üstün tuttuğumuz, ihtiyaçlarına önem verdiğimiz, en büyük önceliğimiz müşterilerimizdir. 
Müşterilerimize "Mutlu Bir An” yaşatacak hizmetler sunarak, marka değerimizi yükseltiriz. 
Müşteriyle ilişkilerimizde kazan-kazan ilkesini benimseriz. Hem müşterimizin hem de şirketimizin hakkını koruruz. 
top
whatsapp