ALIŞ YERİ / MEVKİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
PARA BİRİMİ
DÖNÜŞ YERİ / MEVKİ
DÖNÜŞ TARİHİ / SAATİ
KİRALAMA ŞEKLİ
ÖDEME TİPİ
KİRALAMA SÜRESİ
YILLIK KM
VİTES
YAKIT
  • Ford Focus Diesel
  • Ford Focus Diesel
  • Ford Focus Diesel
  • Ford Focus Diesel
Ford Focus Diesel
Ford Focus Diesel (veya benzeri)

Min. Sürücü Yaşı : 27 / Min. Ehliyet Yılı : 7

x5 x4 Dizel Manuel Fiyata Dahil Olan Hizmetler Limitsiz Kilometre5 gün ve sonrası kiralamar için geçerlidir. 7/24 Yol YardımGünün her saatinde yol yardım hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ücretsiz Havalimanı Teslimat7/24 Havalimanı Teslim Ücretsiz İlave SürücüSözleşme esnasında belirtilen ekstra sürücü için geçerlidir. 3.Şahıs Mali Sorumluluk Sigortası3.Şahısları Kapsayan kaza sigortası ile teminat altında olursunuz. Muafiyetli Kasko BağışıklığıKaskonun Ödemediği Hasarları Kiralayan Sorumludur.
Motor Hacmi : 1401-1600cc Beygir Gücü : 101-125 BG Yakıt Türü : Manuel Vites Türü : Dizel Kişi Sayısı : 5 Kişi Sunroof : Yok Bluetooth : Var USB Bağlantı : Var

Antalya Ford Focus Dizel aracı en çok kiralanan araçlardan bir tanesi olmuştur. Bu araç tatile çıkan kişilerin ihtiyaçlarını karşılar ve ücreti de diğer araçlara göre daha ekonomiktir. Ayrıca Antalya’nın sıcak yaz aylarında bu aracın güçlü motoru ve kliması ile sıcaklardan korunabilirsiniz. Bu araç 125 beygir motor gücüne sahiptir. 159 nm tork gücüne de sahiptir. Bu aracın yakıt deposu 55 litredir ve vites türü de yarı otomatik olmaktadır. Ford Focus Dizel aracı önden çekişli olmasının yanı sıra 4 silindire de sahiptir. Bu araçta 5 koltuk ve 5 kapı bulunur ve araç 1316 kg dır. Bu aracı kiralamak için çok yer gezmeye de gerek yoktur. Antalya’da bir çok bayide ve firmada tüm bakımları ve temizliği yapılarak sizlere teslim edilmektedir. Bu aracın en yararlı olan özelliklerinden bir tanesi de yarı otomatik vitesli olmasıdır. Bu aracı kullanır iken rahat edersiniz çünkü araç oldukça konforlu ve rahattır. Yakıt tüketimi ise diğer arabalara göre daha ekonomiktir. Bu araç tatil yapmak için gelenlerin bütçesine uyan bir araçtır ve bu aracın oldukça fazla özelliği mevcuttur. 

Antalya Havaalanı Ford Focus Dizel Rent A Car bu aracı buradan da kiralayabilirsiniz. Aracınız size istediğiniz zaman teslim edilecektir ayrıca bu araç ile herhangi bir sorun çıkar ise de bize rahatlık ile ulaşabilirsiniz. 
 

Lokasyon Araç Adı Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi İndirim
Henüz sistem de araçlar için kayıtlı bir kampanya bulunmamaktadır.
23.00 / Gün

Aylık Kiralamalarda

22-29 Günlük 15-21 Günlük 8-14 Günlük 4-7 Günlük 2-3 Günlük
23.00 24.00 26.00 28.00 33.00
İLETİŞİM
+90 532 560 8849
top
whatsapp